piątek, 31 stycznia 2014

piatek , piateczek , piatunio ♥

Hej miśki ♥
No to mamy weekend ! Ten cały tydzień strasznie mnie wymęczył , tyle roboty ,a najwięcej chyba przygotowań było na jutrzejszy SZUM , jest to taki konkurs dla osób śpiewających i dla chórów ,a że to wszystko dzieje się w naszej szkole to trzeba było trochę ogarnąc scene i w ogóle cwiczyc na próbach.
Na szczęście w następnym tygodniu już mam spokój z tym wszystkim , jedyne co mnie przeraża to codziennie kartkówki i sprawdziany od poniedziałku do piątku , dokładnie. 

Dzisiaj byłam z Tucholską w Mielnie na jakiś pokazach w sumie tylko na chwilę ,ale dużo ciekawych osób spotkałam i w ogóle mile spędzony czas. Teraz właśnie leżymy , rozwiązujemy małej problem i lecimy po jakieś żarcie i capuccino <3

Macie jakieś denne samosamosamojebki ♥
 W komentarzach w poprzedniej notce prosiłam,żebyście dodawali propozycje na kolejny post, no i większosc z Was pisała "notki tematyczne", chyba mnie trochę nie zrozumieliście o to mi chodziło,tylko dokładnie na jaki temat, o czym ? Czekam na wasze pomysły pod tym postem  :*

wtorek, 28 stycznia 2014

Wtorkowa nuda

Hej , hej ♥
Zacznę od tego ,że zdjęcia są wybrane z telefonu, bo dzisiaj nocuje u kuzynów,a że nie było mnie tu już 4 dni to postanowiłam, że coś dodam :).
Ogólnie chciałabym już ferie, a do nich jeszcze z ponad dwa tygodnie . Nie mam siły wstawać codziennie rano i iść do szkoły z myślą czy nasz kochany dyrektor zacznie w niej grzać. Na dworzu jest -5 jak nie więcej stopni, a w szkole o nie wiele więcej. 
Z racji tego całą klasą postanowiliśmy iść do domu po 5 ,ale trochę nam to nie wypaliło, zresztą mniejsza z tym .
Wczoraj byłam na filmie " Biegnij chłopcze biegnij " i miałam coś Wam o nim opowiedzieć. 
To tak na pewno film spodoba się osobą, których interesuje bardziej historia, szczerze to film był okej, ale aż tak mocno mnie nie zachwycił, byli też tacy, którym w ogóle się nie podobał, ale to w sumie rzecz gustu i zrozumienia filmu.

Uciekam z ciepłą herbatką przed telewizor <3Piszcie w komentarzach propozycję na kolejny post !:*

piątek, 24 stycznia 2014

No hej ♥
Dzisiaj przychodzę z postem "Odpowiedzi na pytania" przez wcześniejsze kilka dni zadawaliście mi różne pytania , a ja dzisiaj miałam na nie odpowiedziec , pytań wybrałam 15 ,żeby post nie był za długi :).
Ogólnie mój tydzień wyglądał tak ,że od wtorku leże w domu i nic tak na prawdę nie robię, jutro miałam spotkac się z przyjaciółką ,ale z racji tego ,że ma też problemy zdrowotne to plany się zmieniły.
W poniedziałek na szczęście idę już do szkoły i od razu jadę do kina na "Biegnij chłopcze biegnij ".
Podobno bardzo piękny, wzruszający film, jak już go obejrzę to zdam wam recenzję. 
Dobra przechodzimy do pytań.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - -  -- - -- -  - - - - - - - - - - - - -

1. Ulubiony sklep z ciuchami ?
W tej chwili coraz częściej odwiedzam Stradivariusa ,ale ogólnie to zawsze muszę zajsc do Pull and Bear i Bershka.

2. Jakiej muzyki najczęściej słuchasz?
Nie mam żadnego konkretnego typu jeżeli chodzi o muzykę , słucham różnie najczęściej samo coś mi wpada w ucho

3.Co sądzisz o zazdrości ?
Wiem z własnego doświadczenia, że zazdrość jest czasami bardzo silna .Często gdy na kimś nam  zależy, w jakiś sposób boli nas jego kontakt z innymi, którzy mogliby potencjalnie zająć nasze miejsce w jego życiu (np. zakochana w chłopaku dziewczyna będzie zazdrosna o jego przyjaciółki) i to jest całkiem normalne. Problem robi się wtedy, gdy dajemy tym uczuciom panować nad sobą, robimy sceny, próbujemy ograniczyć kogoś, na kim nam zależy.

4.Masz chłopaka ?
Nie

5.Co skłoniło Cię do założenia bloga ?
Szczerze?Nuda. Jakoś w wakacje pomyślałam ee blog może będzie metodą na wieczorną nudę w domu . Później zaczęłam wyjeżdżac i strasznie zaniedbałam bloga i zbytnio się tym nie przejmowałam ,bo nie zależało mi na nim tak jak teraz.

6.Czego boisz się najbardziej ?
Myślę,że węży ,bo mam uraz od małego. Kiedyś jeździłam sobie rowerkiem i na drodze właśnie zobaczyłam węża , a jak to ja zaczęłam panikowac i się wywaliłam i wylądowałam w szpitalu. Mądre.

7.Co sprawia ,że jesteś szczęśliwy?
Chyba najbardziej gdy moja mama jest szczęśliwa ,bo jest dla mnie najważniejsza i każdy dzień jakoś lepiej spędzony z nią mnie uszczęśliwia , oprócz tego spotkania i wygłupy ze znajomymi/ przyjaciółmi.

8.Czym się interesujesz ?
Teraz to raczej fotografią .

9. Co powinien miec blog ,żebyś go czytała ?
Hmmm ja patrzę na wygląd bloga u danej osoby , estetykę w pisaniu nie lubię gdy jest pełno :d lub XDD  , raz na jakiś czas to okej. Dużą uwagę przyciągają też zdjęcia danego blogu , czy mają dobra jakosc i jak są wykonane.

10.Co uważasz o tolerancji w naszym kraju?
Zależy od osoby. Idzie sobie np. człowiek o innym kolorze skóry i krzyczą murzyn , śmieją się , a są też  tacy , którzy nic z tego nie robią.  Ja uważam ,że Polska jest krajem mało kulturalnym .

11.Jakie filmy lubisz oglądac i dlaczego ?
Muszę się przyznac ,że tutaj za bardzo się nie wypowiem,bo bardzo rzadko oglądam jakieś filmy , jak już to ze znajomymi czy coś sama raczej nie oglądam .

12.Gdzie chciałabyś pojechac w przyszłości ?
Myślę ,że znowu chciałabym odwiedzic Hiszpanię i myślę ,że wrócę tam jeszcze nie raz : )


13. Masz jakieś zwierzątko ?
Tak , Kotka <314. Jaki był twój najstraszniejszy sen?
Jak byłam młodsza to miałam takie coś ,że codziennie pod rząd miałam sny ,że ktoś mnie goni , porywa ,że jak to było wcześniej WĘŻE mi coś robią i to chyba były takie najgorsze.

15.Co uważasz za bycie biseksualnym tylko dla szpanu ?
Czy bycie biseksualne jest szpanem ? Wydaje mi się ,że nie . Różni ludzie pewnie wmawiają sobie ,że są Bi ,albo tak myślą ,ale wątpię ,że ktoś udaje ,bo to przecież nic fajnego ,żeby było jakimś "szpanem"

Na koniec dodaj swoje stare i aktualne zdjęcie :)wtorek, 21 stycznia 2014

Hej Miśki ♥
Dzisiaj mamy 21 stycznia , a co to oznacza ? no tak dzień babci , ja właśnie od swojej najwspanialszej babci wróciłam.
Moja babunia jak zawsze cieszy się z kwiatów, więc zrobiłam jej taki koszyk z różnymi kwiatami i dorzuciłam jakieś słodycze :*. Byłam u niej niestety nie za długo ,bo czuje się fatalnie dopadła mnie jakaś choroba i właśnie z tego powodu dzisiaj nie byłam w szkole i cały dzień przeleżałam przed telewizorem i laptopem.
Jutro też szkołę sobie odpuszczam , ponieważ gorączka mnie nie opuszcza , ale to i dobrze,bo mamy jakieś próbne testy z matematyki, a to u mnie najgorszy przedmiot :x

A I JESZCZE JEDNO W KOLEJNYM POŚCIE CHCIAŁABYM ODPOWIEDZIEC NA WASZE PYTANIA.
W komentarzach zadawajcie pytania ,ale nie typu "jak u Ciebie ?" , "ile masz lat?", "gdzie mieszkasz?", "jak masz na imię".
Pytanie takie dzięki , którym coś się o mnie dowiecie lub będę mogła się bardziej rozpisac.
Macie czas do piątku/soboty :*

poniedziałek, 20 stycznia 2014

Zima 2014/ 2

Hey Miśki♥ 
Właśnie siedzę u kuzyna , ponieważ mój kochany kolega zabrał mi torbę,klucze i pojechał do domu:). 
Byłam jakoś około.10 minut na dworze porobić zdjęcia i już nie czułam rąk. Niech ta zima już sobie pójdzie,bo moim kolegą odwala gdy widzą śnieg i wszystkich nacierają to się nazywa gimnazjum.

Dzisiaj znowu występ na jasełkach , pierwsze miejsce i te sprawy , później ze znajomymi poszliśmy z dwóch ostatnich lekcji do Mateusza i oglądaliśmy horrory.
Za 3 godziny odwiedzi mnie Kate , która właśnie skończyła angielski i jedzie na śpiewy , chyba.
Dzisiaj zdrowe odżywianie <3
  

Dobra macie drugą serie zimowych zdjęć :d